ПластБокс

складские ящики и стеллажи для метизов с ящиками

Панель для інструмента Kistenberg. Панель 78×78см 12 контейнерів з кришкою

ID,'r1',true) );?>
1460 грн

 

 

 

Панель для інструмента Kistenberg. Панель 78×78см 12 контейнерів з кришкою

Панель для інструмента Kistenberg. Панель 78×78см 12 контейнерів з кришкою — органайзер для інструментів, елементів кріплення та інших дрібних елементів.

Виробник Kistenberg
Основа панелі Панель 78×78см (збирається з чотирьох панелей 39×39см)
Комплектація Панель настінна, Середня полиця для інструменту і дрібниць, Планка для ключів — горизонтальна, Планка для ключів — вертикальна, Тримачі для викруток, Гачки, Лотки
Кількість контейнерів 12 контейнерів з кришкою

 

В комплект входить:

  • 4 панелі 390 х 390 мм загальна площа 78 х 78 см;
  • 2 середні полиці 38 х 11 х 5 см;
  • 12 контейнерів з кришкою 19,5 х 12 х 9 см;
  • 1 комплект тримачів, до якого входить: 4 гачки 5,5 см, 4 гачки 3,5 см, 8 тримачів викруток, 2 горизонтальні планки для рожкових ключів, 2 вертикальні планки для ріжкових ключів.

Панелі характеризуються:

  • Проста система кріплення — для кріплення до стіни потрібні саморізи.
  • Модульність — панелі можна комбінувати один з одним, створюючи таким чином системи, які ідеально відповідають нашим індивідуальним потребам.
  • Перфорація — спеціальні вкладки, які дозволяє швидко монтувати гачки, тримачі і контейнери без використання для цього інструментів.
  • Термостійкість — панелі стійкі до температур від -20 до 100 градусів за Цельсієм.
  • Хімічна стійкість — панелі виготовлені з поліпропілену, який є стійким до розчинів солей, кислот, лугів, спиртів, жирів, масел, складних ефірів, кетонів.

Компанія Kistenberg – європейське підприємство, що займає лідируючі позиції серед виробників модульних систем для зберігання ручного інструменту. Заснована наприкінці минулого століття, як невелике підприємство, вона досягла розмірів гіганта з дочірніми фабриками та заводами по всій Європі.

Перші роки основним напрямком виробництва було – переробка пластикових відходів за допомогою саморобного апарату та виготовлення невеликих панелей для зберігання інструменту. Отже, засновники як боролися за чистоту довкілля, а й упорядкованість робочого місця. Згодом, продукція стала користуватися таким попитом, що невеликий цех довелося розширити до фабрики виготовлення перфорованих панелей для інструментів і комплектуючих до них.

Виробник — Польща.

*Комплект поставляється без інструменту — зображення представлені для прикладу

УжасноПлохоНормальноХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...
1460 грн