ПластБокс

складские ящики и стеллажи для метизов с ящиками

Панель з контейнерами Kistenberg. Панель 115×39см та 14 контейнерів

ID,'r1',true) );?>
1000 грн

 

 

 

Панель з контейнерами Kistenberg. Панель 115×39см та 14 контейнерів

Панель з контейнерами Kistenberg. Панель 115×39см та 14 контейнерів – це чудовий спосіб організувати простір, практичний набір для зберігання необхідного обладнання для вашої майстерні, складу, гаража чи підсобного приміщення.Проста система складання, можливість будь-якої модифікації, розширення несучої стіни значно полегшують зміну конфігурації.

Виробник Kistenberg
Основа панелі Панель 115×39см (збирається з трьох панелей 39×39см)
Комплектація Панель настінна, Лотки
Кількість контейнерів 14 лотків

 

Панель з великими контейнерами Kistenberg допоможе Вам розмістити габаритні, дрібні деталі на видному місці на будь-якій висоті вашого приміщення.

Панель складається з:

  • 2 панелі 58 х 39 см (або з трьох панелей 39×39см);
  • 14 контейнерів червоного (чорного) кольору 23 х 16 х 12 см.

Панелі характеризуються:

  • Проста система кріплення — для кріплення до стіни потрібні саморізи.
  • Модульність — панелі можна комбінувати один з одним, створюючи таким чином системи, які ідеально відповідають нашим індивідуальним потребам.
  • Перфорація — спеціальні вкладки, які дозволяє швидко монтувати гачки, тримачі і контейнери без використання для цього інструментів.
  • Термостійкість — панелі стійкі до температур від -20 до 100 градусів за Цельсієм.
  • Хімічна стійкість — панелі виготовлені з поліпропілену, який є стійким до розчинів солей, кислот, лугів, спиртів, жирів, масел, складних ефірів, кетонів.

Вся продукція відрізняється повністю модульною, тобто. збирається з невеликих пластин. Вона багатофункціональна та розрахована на довготривалу експлуатацію. Пластик не деформується і не вигоряє при температурних перепадах або впливу ультрафіолету. При падінні не тріскаються та не розбиваються.

Вся продукція Кістенберг ідеально підійде як приватним особам, так і власникам великих підприємств, СТО, автомийок, майстерень, будівельних магазинів тощо. За рахунок сучасного дизайну панелі для інструментів добре виглядатимуть на балконі у багатоповерхівці, гаражі, приватному будинку. Вони користуються великою популярністю не тільки у чоловіків, а й у жінок, які займаються хенд-мейдом.

Виробник — Польща.

*Комплект поставляється без інструменту — зображення представлені для прикладу

УжасноПлохоНормальноХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...
1000 грн