ПластБокс

складские ящики и стеллажи для метизов с ящиками

 

 

Пластиковий контейнер для зберігання дрібниць

Пластиковий контейнер для зберігання дрібниць використвоють для підтримки порядку на робочому місці в майстерні, на виробництві або в автосервісі використовуються складські лотки — зручні пристосування для організації системи зберігання дрібних елементів, кріплення і заготовок. З ними вдасться розсортувати все так, щоб в процесі роботи легко було знайти потрібну деталь.

Ёмкости пластиковые для метизовОсобливості складських лотків

Виріб являє собою пластиковий контейнер для зберігання дрібниць. Як правило, має відкриту конструкцію, тобто кришка не передбачена, що полегшує доступ до знаходяться там предметів. На лицьовій частині стінки є місце для кріплення ярлика з позначенням предметів, які лежать в лотку. Наприклад, якщо складські ящики використовуються для кріпильних елементів, є сенс розсортувати їх за типом і розміром, зробивши на ярликахвідповідні позначки. Тоді під час роботи буде легше знайти потрібний кріплення відразу, а не перебирати всі лотки.
можливості використання
У багатьох виробів конструктивно передбачено нарощування передньої стінки, за рахунок чого вдається збільшити обсяг контейнера. Лотки можна ставити один на одного, зміцнюючи їх в спеціальні пази, тим самим спорудити систему зберігання до 30 секцій заввишки. У лотків великого розміру всередині передбачена установкароздільників, що дуже зручно для зберігання різнорідних предметів для однієї задачі, наприклад, дюбелів ішурупів, болтів і гайок.

Як вибирати?

Зверніть увагу на обсяг складського ящика. Він може становити від 1 до 9 л. Врахуйте, що якщо ви хочете встановлювати лотки один на одного, вони повинні бути однакового розміру. Ви можете підібрати вироби за кольорами, якщо для вас важливо розсортувати деталі по будь-якою ознакою, наприклад, кріплення — тільки в синіх комірках, оснащення — в червоних і т.д. Важливо врахувати і матеріал виготовлення. Найбільш популярні вироби з поліпропілену, який володіє стійкістю до ударіві невеликою вагою.
У нашому інтернет магазині ви можете купити за доступною ціною пластикові ящики для складу, майстерні, виробництва. Вибирайте відповідні для ваших потреб вироби і оформляйте замовлення. Товар ви отримаєте в найкоротші терміни і зможете оплатити його зручним для вас способом. Подробиці уточнюйте у менеджерів.

Пластиковий контейнер для зберігання дрібниць

Наши ящики  можно разбить на несколько категорий:

УжасноПлохоНормальноХорошоОтлично (голосов: 3, в среднем: 5,00 из 5)
Загрузка...