ПластБокс

складские ящики и стеллажи для метизов с ящиками

Купити стелаж для метизів в Києві

Односторонняя пристенная стойка

Односторонняя пристенная стойка

Вітрини під пластикову таруКупіть стелаж для метизів в Києві від виробника можна тільки в нашому інтернет-магазині «Пласт Бокс». Так як ми нашим клієнтам можемо запропонувати широкий асортимент не тільки стелажів для метизів, але і метизні ящики до них. Ми вам запропонуємо високу якість і найвигідніші умови доставки складських метизних стелажів в Києві. Аналіз фахівців надав інформацію, що у нас найвигідніша ціна на стелаж для метизів в Києві і на ящики для метизів. А все завдяки тому, що ми працюємо без додаткових націнок на складські стелажі з ящиками.

Види складських стелажів для метизів і пластикових складських ящиків в Києві

Багато клієнтів не знають які можуть бути стелажі для метизів з ящиками. Перш ніж купити стелаж для метизів в Києві, важливо знати деяку інформацію.

Стелажі для метизів бувають таких видів:

  • Стелаж для метизів висотою 1500 мм.
  • Складський стелаж для метизів висотою 1800 мм.
  • Двосторонній стелаж під металовироби 1500 мм.
  • Стелаж двосторонній 1800 мм з ящиками для метизів.
  • Стелаж складський з 700 ящиками.

Оборудование для строительного крепежа

Оборудование для строительного крепежа

При виготовленні стелажів для метизів ми враховували бажання клієнтів і різні особливості. Наші інженери проектувальники при розробці цих видів стелажів для метизів використовували новітні технології.

Ціна стелажів для метизів в Києві

Метизний ящик на стелажі 1 8К економного виду стелажів для метизів відноситься стелаж з чорними ящиками Арт. 701. Даний вид складського стелажа має поперечні металеві планки для метизних ящиків, 2 стійки. І здатність витримати навантаження більш ніж 250 кг.

На ціну стелажа для метизів з ящиками впливає розмір і колір ящиків складських. У цих метизних стелажах ви можете зберігати будь-якого виду продукцію: болти, гумки, гайки, шайби, голки, викрутки, молотки і сипучі матеріали.

Стелажі для метизів не тільки заощадять площа на складі і в магазині, але і дадуть можливість відсортувати продукцію по поличках.

Стелаж для метизів в Києві від виробника

Стеллаж с логотипом (торговой маркой) 1800 мм + ящики под метизы 117 шт

Стеллаж с логотипом

Ви можете в нашому інтернет-маазіне виконати свої побажання в реальність. Ви можете замовити свій індивідуальний стелаж з тими ящиками для складу які ви бажаєте, вибрати висоту стелажа для метизів.

Доставка стелажа для метизів в Київ

Ви замовили у нас стелаж для метизів в Київ, то його ви отримаєте вже на наступний день після оформлення замовлення. Стелаж для метизів в Києві ви отримаєте в будь-якому відділенні транспортної компанії «Нова Пошта». Вартість доставки буде символічною завдяки взаємовигідних умов з нашою компанією.

Ми з великим з нетерпінням чекаємо на Вас!

УжасноПлохоНормальноХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...