ПластБокс

складские ящики и стеллажи для метизов с ящиками

Стелаж металевий, стійка для ящиків під металовироби, Стелаж стійка для пластикових ящиків під металовироби

Стелаж металевий, стійка для ящиків під металовироби

Стеллаж для метизов и мелких деталей на 105 боксов высотой 1800 мм

Стеллаж для метизов и мелких деталей на 105 боксов высотой 1800 мм

Стелаж металевий, стійка для ящиків під металовироби або зберігання іншої продукції з посиленими металевими стійками зі збірного каркаса ідеально підходять для обладнання складів, магазинів і майстерень. На них можна зручно розмістити вашу продукцію, сортувати її і зручно організувати робочий простір.
Стелаж стійка для складських ящиків повинен обов'язково мати стійку, міцну і надійну базу, щоб його не можна було випадково зрушити з місця або перекинути. Ви можете придбати стійки односторонні або двосторонні, виготовлені з профільної труби відмінної якості. Стелажі для кріплення і лотків оснащуються спеціально сконструйованими під них пластиковими контейнерами.

Ці ящики пропонуються в трьох варіантах:

Малі висота 50 мм, довжина 100 мм, ширина 90 мм;
Середні — висота 75 мм, довжина 100 мм, ширина 155 мм;
Великі висота 125 мм, довжина 145 мм, ширина 230 мм.

Стелажі для метизів - тара для дрібних деталей

Стелажі для метизів — тара для дрібних деталей

Стійка - Стелаж металевий і ящики разом утворюють найкомпактніший і зручний у використанні стелажний комплект. Конструкція контейнерів передбачає можливість розміщення на торцевій стінці даних про вироби, які в них зберігаються: це можуть бути назви, артикули та інша інформація.

Поличні стелажі для ящиків пластикових під металовироби

Поличні стелажі універсальні розбірні стелажі для зберігання штучного товару, товару в коробках або в складських пластикових контейнерах. Збірно-розбірна форма поличного стелажа, компактні габарити і висока здатність навантаження визначають багатофункціональність і простоту використання даного виду стелажів. Стійки виконані з перфорованого кутового профілю з кроком 25 мм, що дозволяє з легкість регулювати висоту розташування полиць за допомогою болтового з'єднання. Для більшої стійкості конструкції, на нижньому торці стійок рами є пластини-подпятники, з отвором для кріплення рами до підлоги. Кількість секцій та рівнів може бути будь-яким, завдяки

Боксы для мелких деталей и мелочей

Боксы для мелких деталей и мелочей

повністю розбірний конструкції. Довжину секцій і їх кількість можна з легкістю регулювати. Металеві поличні стелажі легко збираються і мають невелику вагу. Полки кріпляться за допомогою болтового з'єднання забезпечуючи жорсткість конструкції.

Купити стелажі з пластиковими ящиками для метизів в Україні можливо у нас, в компанії «Пласт Бокс». Ми можемо запропонувати найширший вибір за найкращими цінами. Наші фахівці із задоволенням нададуть необхідні консультації, що дозволяють прийняти правильне рішення і отримати товар, який повністю відповідає всім вашим вимогам.

УжасноПлохоНормальноХорошоОтлично (голосов: 2, в среднем: 5,00 из 5)
Загрузка...