ПластБокс

складские ящики и стеллажи для метизов с ящиками

Тара

Стелажі для метизів — тара для дрібних деталей

Метиз — це металевий виріб. Це слово поєднує масу предметів побутового та промислового призначення: болти, гайки, свердла, гачки, саморізи. І весь цей асортимент продукції треба грамотно зберігати: і вдома, і в цеху.

Метизный ящик на стеллаже на 135 шт с высотой каркаса - 1800 мм

Метизный ящик на стеллаже на 135 шт с высотой каркаса — 1800 мм

Застосування стелажів для метизів і тари для дрібних деталей

Стелаж для метизів — ідеальне місце для складування великого числа корисних предметів. Більшість з них має незначні розміри і вага — шурупи, заклепки, шайби. Без грамотно підібраного обладнання їх зберігати складно — навіть якщо це майстерня у дворі. Будь-якої хвилини може знадобитися цвях певного розміру або хомут для труби. Дуже добре, якщо Ви точно знаєте місце розташування необхідної штуковінкі. Але у недбайливого господаря на пошук самореза піде кілька годин. Стелажі для метизів — тара для дрібних деталей і стелажі під металовироби необхідні в слюсарних майстернях, автомобільних сервісах, кімнатах інструментальника, гаражах. Це супутник життя будь-якого господарника, майстри або умільця. Це обладнання здатне спростити побут рибалки, велосипедиста, теслі.

Стеллаж для метизов с контейнерами боксами кюветами

Стеллаж для метизов с контейнерами боксами кюветами

Що дає вміло підібраний стелаж для складу металовиробів:

✓ Економію місця і часу.
✓ Відносний захист від зовнішніх факторів.
✓ Комфортний доступ до будь-якої секції, скриньки.
✓ Системний підхід в зберіганні.

Види складських метізнх стелажів з ящиками

Стелажі для метизів можна класифікувати за матеріалом. Зараз дуже популярними вироби з пластику. Це вигода в ціні, міцності і маленькою масі. Його легко забарвити в будь-який колір: привабливий вигляд дозволить використовувати ці стелажі в торгівлі. Класика — стелаж у вигляді дерев'яної шафи з безліччю висувних шухлядок. Але така конструкція не дуже практична, дерево поступово зношується від металу. Днища потрібно виготовити з фанери, яка прогнеться. А конструкція зі сталі важча, стінки відсіків будуть погано впливати на металовироби. Тому краще речовина відсіків — пластик!

Складские стелаллажи 2

Ідеальною можна вважати конструкцію, яка має перфорацію стійок і розбирається. Весь товар укладається в пластикові контейнери, число яких можна змінювати. Систему легко перепрофілювати, зробити з неї комбінований стелаж. Дуже зручно, якщо стелажі мають похилі полки: це полегшує пошук. Стелажі і тара для зберігання дрібних деталей може мати односторонній і двосторонній вид. Ці варіанти збільшують ефективність використання місця.

Для великих логістичних центрів або оптових складів кращим обладнанням будуть гравітаційні стелажі для метизної лінії. Вони виробляються на основі широких стелажів. Верхня частина може послужити полицею. Така конструкція гарантує просте витяг вантажу. Контейнери з цвяхами сповзають з того боку, з якою їх приймає комірник. А напрямні змінюється.

Вимоги та характеристики
У стелажів для складу є свої характеристики:

 • ✓  Висота, довжина, глибина осередків.
 • ✓ Обсяг одного ящика.
 • ✓ Допустиме навантаження.
 • ✓ Вага стелажа.
 • ✓ Крок перестановки полки.

стеллаж под метизы
Основні вимоги до стелажів для метизів і пластіовой тари:

 1. 1. Стійкість.
 2. 2. Зносостійкість.
 3. 3. Запас міцності.
 4. 4. Компактність.
 5. 5. Гарний зовнішній вигляд.
 6. 6. Можливість робити написи на відділеннях.
 7. 7. Безперешкодність доступу до будь-якого скриньки.
 8. 8. Безпека для працівників і відвідувачів.

Виробник може сконструювати будь-який тип стелажа, з будь-яким розміром, кольором і габаритами. Оригінальним вважається варіант, в якому ящики розташовані по колу від стійки, і все це господарство повертається.

Чи не рекомендовано купувати стелажі для метизів з ящиками великої довжини. З певного числа невеликих стелажів простіше обставити невеликий склад, гараж. Це комфортно при переїзді або перепрофілювання.

Купити стелажі для метизів (Стелажі для метизів — тара для дрібних деталей) - це оснастити свій магазин або господарство зручним обладнанням!

УжасноПлохоНормальноХорошоОтлично (голосов: 1, в среднем: 5,00 из 5)
Загрузка...