ПластБокс

складские ящики и стеллажи для метизов с ящиками

Стелажі для метизів з ящиками під метиз Козятин

Стелажі для метизів з ящиками під метиз Козятин

Стелажі для метизів з ящиками під метиз Козятин

Стелажі для метизів з ящиками під метиз Козятин

Стелажі для метизів з ящиками під метиз Козятин

Стеллажі для метизів з ящиками по метиз — це вузькоспеціальне обладнання, яке підходить для використання в різних сферах. У торгових залах, на складі і на підприємствах по збірці будь-яких конструкцій такі полки стануть незамінним помічником.

Найзручніше зберігати в ящиках металовироби — металеві вироби різної форми і розміру. Таким чином можна зручно розсортувати всі деталі. Але крім метизів також зручно зберігати і дрібні інструменти, рибальські снасті, фармацевтичні ампули і препарати, насипні товари.

Переваги конструкцій метизних вітрин метизів стелажі з ящиками застосовують не тільки на великих підприємствах, але і в невеликих торгових точках. Надійні металеві опори з перекриттями комбінуються з різними за обсягом і формою лотками і контейнерами, пластиковими ящиками метизними.

Контейнери пластмасові виготовлені з підвищеними ребрами жорсткості, а тому їх можна навантажувати в повному обсязі, не боячись деформаціі.

Крім цього, складські метизні ящики мають такі переваги: ​​широка кольорова палітра, а тому все металовироби можна сортувати не тільки за розміром, але і типом, увазі; на передній частині є місце для розміщення ярлика або маркування місткістю контейнера.

Для продажу зазвичай замовляють метизні стійки з універсальним розміром складських ящиків, а для побутових потреб (гаражного приміщення або невеликої майстерні на дому) ящики торгові різних розмірів для кожного конкретного рішення.

Види і комплектаціі

До уваги стелажі для метизів в Козятині та інших населених пунктах умовно можна розділити на односторонні і двосторонні метизні вітрини з ящиками метизними. У першій категорії полку розміщується біля стіни, а в другому — вільно посеред приміщення, зонуючи його на дві частини (відділу) . Існують також стаціонарні і мобільні конструкції. Стаціонарні (додатково прикріплені до підлоги стелажі) потрібні, коли сама полку великого розміру (висоти) і планується великий обсяг наповнення. Мобільні метизні стелажі зазвичай невисокі, але широкі. Міцні колеса дозволяють переміщати їх куди завгодно без застосування грубої фізичної сіли.

Ціна метизних стелажів в Козятині залежить від їх параметрів (висоти, ширини, глибини), кількості складських ємностей ящиків метизних і їх кольору (розміру), інших факторів.

Купити метизні стелажі для ящиків можна, вибравши з наявних варіантів або під замовлення. Термін поставки обладнання в будь-яку точку України «Нової поштою» становить всього 1 день.Стеллажі для метизів з ящиками під метиз Козятин

УжасноПлохоНормальноХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...