ПластБокс

складские ящики и стеллажи для метизов с ящиками

Стелажі з ящиками для дрібних товарів, фітингів, інструментів, метизів, гаражаСтелажі з ящиками для дрібних товарів, фітингів, інструментів, метизів, гаража

Стелажі з ящиками для дрібних товарів їх опис

Купить ящики для метизов в ХмельницкеСтелажі з ящиками для дрібних товарів складаються з двох вертикальних стійок, що з'єднуються між собою траверсами. Кількість траверс в стелажі залежить від розміру встановлених ящиків і висоти самого стелажа. Завдяки універсальній конструкції розміри ящиків в одній секції можна комбінувати, що дає можливість підібрати ідеальний варіант комплектації стелажа.
Стелажі з ящиками або стелажі для тари — являють собою універсальну збірно-розбірну металеву конструкцію, призначену для зберігання та швидкої обробки дрібноштучного товару. Стелажі з пластиковими лотками ідеально підходять для метизів, фітингів, кріплення, з'єднувальних елементів і інших дрібних виробів.
Область застосування стелажів з ящиками досить велика: з їх допомогою можна обладнати виробничі робочі місця, складські приміщення, СТО та ін. Стелажі прекрасно вписуються в інтер'єр будь-якого торгового приміщення завдяки своєму естетичному зовнішньому вигляду. Крім промислового застосування стелажі для тари відмінно підходять і для особистого використання в гаражі або на дачі.Металлические стеллажи складские Диновцы

Через скупчення різних деталей і інструментів, майстерня часто перетворюється в захаращений склад. Але навіть в такому мініатюрному приміщенні легко вмістити велику кількість речей, при чому зробити це акуратно. Стелажі з ящиками для дрібних товарів призначені саме для того, щоб допомогти навести порядок.
На нашому сайті Ви можете купити стелажі для гаража і стелажі з ящиками для дрібних товарів будь-яких розмірів, рівня вантажопідйомності і типу конфігурації. Все залежить від того, які саме речі зберігаються в приміщенні. А які стелажі для гаража краще підійдуть Вам?
• стелажі для тари
• стелажі з ящиками
• стелажі для шин
• стелажі для метизів

Пластиковий контейнер для зберігання дрібниць

Стелажі в гараж для коліс мають конструкцію поличного типу. Це стелаж двосторонній, який дозволяє зберігати шини в вертикальному положенні, що дуже зручно.
Стелажі для метизів призначені для зберігання різного роду дрібних деталей. Це допомагає уникнути хаосу і не втратити мініатюрні викрутки, болти і т.п. Стелаж для метизів складається з безлічі маленьких відсіків, куди зручно складати інструменти, фурнітуру та багато іншого. У більшості моделей стелаж — двосторонній.
Також стелажі бувають настінними та кутовими. Перші — встановлюються уздовж стіни, що спрощує доступність речей на полицях. Кутовий стелаж для гаража дозволяє економити вільний простір, компактно вписуючись в мініатюрне приміщення.
Ми пропонуємо купити металеві стелажі для гаража. Вони відрізняються підвищеним рівнем міцності, а також наділені особливими антикорозійними властивостями.
Перевага споживача в результаті покупки стелажа для гаража в Києві у нас — це висока якість, яким можуть похвалитися всі наші вироби. Для того, щоб Ви отримали більш ясну картинку їх гідність, пропонуємо ознайомитися з експлуатаційними характеристиками нашого виробничого стелажа в гараж:
• міцність, стійкість до високих і низьких температур, а також корозії
• вантажопідйомність від 100 до 500 кг
• різні конфігурації: від традиційних полиць до маленьких секцій (наприклад, стелаж для метизів)
• перфорація стійок на регульованій висоті
• можливість установки на будь-яке підлогове покриття
• термін служби понад 50 років
Ціну на стелаж для деталей і на стелажі з ящиками для дрібних товарів ми пропонуємо Вам максимально доступну. Точна сума залежить від площі Вашого гаража, типу зберігається вантажу та інших нюансів. Ціну на стелаж для деталей Вам допоможуть прорахувати наші фахівці.

Стелажі з ящиками для дрібних товарів — Основні переваги конструкції:

підвищення швидкості обробки товару на 100%;
збільшення корисної площі приміщення на 30-60%;
висока несуча здатність;
проста і універсальна конструкція, довгий термін служби;
надійне покриття і естетичний вигляд;
комбінування ящиків різних розмірів в одній секції;
можливість виготовлення в індивідуальному кольорі.

УжасноПлохоНормальноХорошоОтлично (голосов: 1, в среднем: 5,00 из 5)
Загрузка...