ПластБокс

складские ящики и стеллажи для метизов с ящиками

Стійка одностороннього стелажа для метизів

Стійка одностороннього стелажа для метизів складається з двох опор, або двох стійок, що з'єднуються траверсами (Фото 1.).

Стійка одностороннього стелажа для метизів

Фото 1. Стійка одностороннього стелажа для метизів

Розміщення ящиків буде тільки з одного боку. А стійка двостороннього виду, має чотири стійки і дві опори. Тут ящики розміщуються з двох сторін (Фото 2).

Двосторонній стелаж з боксами

Фото 2. Двосторонній стелаж з боксами

Найчастіше, в приміщеннях з вузьким проходом, встановлюють односторонні метизні стелажі або стелажі для пластикової тари, які розташовуються уздовж стін. Якщо ж складське простір дозволяє установку двосторонніх і односторонніх стелажів для метизів, тоді краще комбінувати їх.
Існують пристінні стелажі, які мають конструкцію зі стійок, полиць і кронштейнів. Сама модель може мати кріплення на опорах, або кріпиться прямо до стіни. Необхідна відстань між траверсами необхідно регулювати, враховуючи габарити пластикових ящиків, розташованих на метизних стелажах. Використовуючи таку конструкцію, можна змінювати кількість стійок і траверс, а також їх розміри. Є можливість розміщення траверс і перфорованих панелей на одній стійці, які будуть комбінувати метизні стелажі і різноманітні тримачі інструмента. Такий вид стелажів для метизів, безсумнівно, більш універсальний.

Характеристики та опис стелажа для метізів

— Металевий стелаж сірого кольору.
— Можливість комплектувати пластиковими ящиками різних розмірів.
— Доступні наступні кольори ящиків: червоний, синій, зелений, жовтий, чорний.
— Можливість комплектувати додатковими опціями.
— Можливість установки перфорованої панелі з власниками інструменту і гачками.
— Можливість виготовлення двостороннього стелажа будь-якій доступній комплектації.

Застосовуються дані стелажі на виробничих підприємствах, в складальних цехах, на складі або в магазині. Скрізь, де є велика кількість дрібних виробів.

Стелажі дя метизів в інтернет-магазині Пласт Бокс вигідно, дешево і дуже легко з нашим магазином. Купити складський стелаж для метизів в Мукачеві, в Ужгороді, в Почаєві, у Львові зручно і вигідно через інтернет-магазин скласкіх стелажів. Ви можете недорого купити ящики для метизів в інтернет-магазині Пласт Бокс і ми з задоволенням надішлемо вам в будь-яке місто України. Ящики під металовироби болти купити в інтернет-магазині дешево, високої якості можна в нашому магазині.
Для того, щоб складський метизний стелаж купити в інтернет-магазині, Вам необхідно зателефонувати за вказаними телефонами, і найближчим часом Ви вже будете мати новий торговий і технологічне устаткування!

УжасноПлохоНормальноХорошоОтлично (голосов: 1, в среднем: 5,00 из 5)
Загрузка...