ПластБокс

складские ящики и стеллажи для метизов с ящиками

СТЕЛЛАЖІ ДЛЯ МЕТИЗІВ АБО ЯК ПРАВИЛЬНО ОРГАНІЗУВАТИ ЗБЕРІГАННЯ ДРІБНИХ ТОВАРІВ І ДЕТАЛЕЙ

СТЕЛЛАЖІ ДЛЯ МЕТИЗІВ АБО ЯК ПРАВИЛЬНО ОРГАНІЗУВАТИ ЗБЕРІГАННЯ ДРІБНИХ ТОВАРІВ І ДЕТАЛЕЙ

Ця стаття в подробицях розповість, як правильно зберігати дрібні деталі і товари в складських і торгових приміщеннях. Зазвичай ці стелажі називаються не просто для дрібних товарів, а стелажі для метизів або метизні стелажі. Для початку давайте розберемося, що ж таке металовироби. Просто кажучи метиз це перші літери від словосполучення металеві вироби. Тобто узагальнено це широкий набір товарів дрібних розмірів з різних металів: залізо, алюміній, мідь і інші. Зазвичай в продажах в господарських товарах використовуються односторонні метизні стелажі.

СТЕЛЛАЖІ ДЛЯ МЕТИЗІВ АБО ЯК ПРАВИЛЬНО ОРГАНІЗУВАТИ ЗБЕРІГАННЯ ДРІБНИХ ТОВАРІВ І ДЕТАЛЕЙ

І, як правило, там насипано купа різних дрібних виробів. На стелажах зберігаються промислові товари такі, як болтики, гвинтики, гайки, шайби, різного виду заклепки. Часто на них розміщують рибальські снасті або фармацевтичні ампули і препарати. Стелажі метизні використовують не тільки на великих підприємствах, але і в не великих магазинах.

 

Для зберігання всієї цієї начиння використовується стелажі для складу в комбінації з пластиковими ящиками і лотками. Що стосується найпоширеніших металовиробів, які зберігають насипом на метизних стелажах, то це цвяхи, болти, гайки, заклепки, шурупи, автомобільні запобіжники. Звичайно можна їх висипати в який не будь дерев'яних ящик або того гірше, в картонний або гофр картонний ящик. Але це буде виглядати вже зовсім не естетично. Для подібних цілей використовуються метизні стійки з лотками. Величезних вибір подібної продукції ви можете бачити на нашому сайті https://plastbox.com.ua «Пласт Бокс».

СТЕЛЛАЖІ ДЛЯ МЕТИЗІВ АБО ЯК ПРАВИЛЬНО ОРГАНІЗУВАТИ ЗБЕРІГАННЯ ДРІБНИХ ТОВАРІВ І ДЕТАЛЕЙ

У нас можна купити як окремо стійки з лотками, так і ящики для метизів. Самі металовироби діляться на промислові та загального призначення. У господарстві найчастіше використовуються болти гвинти, шурупи, саморізи, шайби цвяхи, інша дрібнота. Часто на виробництвах це зварювальні електроди, на сто і інших ремонтних сервісах це болти гайки і не великі запчастини на різні марки автомобілів. Є сенс окремо для одних виробів купувати стелажі з пластиковими ящиками і метизні стійки.

СТЕЛЛАЖІ ДЛЯ МЕТИЗІВ АБО ЯК ПРАВИЛЬНО ОРГАНІЗУВАТИ ЗБЕРІГАННЯ ДРІБНИХ ТОВАРІВ І ДЕТАЛЕЙДуже зручно сортувати дрібні металеві вироби з різних лотків на метизної стійці. І зберігати шурупи одного розміру разом в один лоток. Дуже зручно це реалізовано в великих торгових центрах України, де ти йдеш по рядах промислових товарів і все розсортовані і лежить на своєму місці. Іноді товарів одного типу може бути стільки, що навіть очі розбігаються, до того все чисто і красиво оформлено. Стійки являють собою звичайно каркас з металу і траверси для вкладки лотків. Лотки між собою можуть відрізнятися за розмірами і за кольорами. Щоб швидко візуально розрізнити, що де лежить, використовують різні контрастні кольори. Стелажі для продажу і в магазини і на промисловість зазвичай беруть універсальні, як для дрібних, так і для великих деталей, а так само для автозапчастин. Станції техобслуговування часто використовують подібні стелажі. І практично у всіх господарських магазинах використовуються подібні стелажі. У нас ви можете замовити на вибір метизні стелажі з різними кольорами і розмірами ящиків. Все залежить від ваших побажань, навіть висоту самих стелажів можна регулювати.
СТЕЛЛАЖІ ДЛЯ МЕТИЗІВ АБО ЯК ПРАВИЛЬНО ОРГАНІЗУВАТИ ЗБЕРІГАННЯ ДРІБНИХ ТОВАРІВ І ДЕТАЛЕЙЩе одне важливе зауваження стелажі комплектуються траверсами, кюветами (лотками), полками і перфорованими панелями різного типу і розміру. На перфоровані панелі можна встановлювати різні опції від гачків, до власників інструменту і свердел. Таким чином, ви купуєте універсальний метизний стелаж — незамінний помічник у вашій майстерні. Якщо ви серйозно мають намір купити стелажі під металовироби хорошої якості зроблений в Україні, то вибір очевидний — метизні стелажі від «Пласт Бокс» буде кращим вибором.

Загалом продовжимо, ми зупинилися на поняттях траверса і кювету. Перше це траверса. У нашому випадку це металевий профіль складного вигину, підвішена з обох сторін. Для більш точного розуміння вам краще подивитися картинки в Гуглі або Яндексі за запитом траверса і ви відразу зрозумієте якого виду стелажі можуть бути. Друге поняття це кювету, не плутайте з кюветом, як ви знаєте зазвичай це означає трапециевидное поглиблення в землі або іншої поверхні.

Кювету ж це спеціальний пластиковий ящик, який кріпиться на траверсі задньою стінкою або зацепом на ній. У нашому випадку це звичайний лоток, який кріпиться на стелаж. Виготовляється з різних матеріалів, зазвичай це або метал або пластик. У різного роду складських приміщеннях, так само часто помічається використання стелажів не тільки для різних болтиков і гаєчок, але і для дрібних електротехнічних деталей або фармацевтичних ампул. Часто в них зберігають навіть різного роду хімічні реактиви у відкритому і закритому стані. Стелажі бувають так само різних видів, це може бути односторонній стелаж або двосторонній, тому варіанти їх використання істотно зростає.

Ми продаємо як стаціонарний, так і пересувний стелаж з ящиками. Пересувний в своїй конструкції має коліщатка для катання на кожній ніжці. Прості стаціонарні мають просто ніжки або навіть без них, просто стійка розташована на підлозі або прикручена до стіни (пристінний метизний стелаж). На нашому сайті ви можете точно підібрати виріб влаштовує вас за зовнішнім виглядом, за габаритами і ціною. Як бачите прайси на виробництво і продаж стелажів є. Комплектацію можна підібрати не тільки на сайті, але і порадитися з нашим консультантом.
Часто стелажі використовують для зберігання сипучих матеріалів, не тільки мінерального, а й органічного походження, лавровий лист приміром або приправа мівіна в пачках. Та й взагалі сфера застосування даної конструкції різноманітна. Наша компанія Пласт Бокс знаходиться в Харкові, Києві, Луцьку, Житомирі, Вінниці, Тернополіі ми спеціалізуємося на поставках цієї продукції в промислових масштабах. Успішно виготовляємо і продаємо стелажі з пластиковими ящиками для метизів і не тільки. Продукція відмінно зарекомендувала себе вже давно на українському ринку. Купівля у нас може значно заощадити вам бюджет для закупівлі спеціалізованих стелажів для оформлення вашої торговельної площадки або станції техобслуговування. Подивившись фотографії на нашому сайті, ви могли помітити, що перекітні стелажі для метизів і сипучих матеріалів часто включають в свою конструкцію спеціальні ручки або поручні для більш легкої транспортування і пересування, як самої конструкції, так і матеріалу в ній. Практично будь-які стелажі для складу адаптуються під свої потреби і можуть бути різних розмірів. Зустрічаються такі завдання, що стелаж має розмір більше 1,5 метрів у висоту і до верхніх лотків доводиться добиратися за допомогою драбини або спеціальної пересувної візки-штабелера. Універсальні конструкції стійок можуть мати спеціальну перфорацію з кроком від двадцяти шести міліметрів. Це дозволяє регулювати проміжок між траверсами і додавати їх потрібну кількість з пластиковими ящиками. В середньому максимальне навантаження на одну пластикову кювету становить від трьох кілограм. На стелажах для метизів можна розмістити не тільки кювети. Перфоровані панелі мають отвори десять на десять міліметрів, що дозволяє розмістити різні фіксатори і кріплення. Так що можна легко підвішувати, не великий інструмент і інші товари, будь то навіть брелочки для автомобільних ключів. Часто помічав, як подібні стелажі для кріплення використовують в рибальських магазинах, просто навішують на них вудилища, рибальські сітки, котушки та іншу дрібну начиння, зазвичай це воблера і блешні, виглядає досить красиво і зручно для розміщення товару.Тара

Часто зустрічав такий вислів як пластикові метизи. Якщо розібратися по понятіям і за логікою, то цей вислів не правильне, так як спочатку метиз це скорочення від металевого виробу, а раз воно металеве то вже не може бути пластиковим. Зазвичай в цьому випадку використання поняття мають на увазі дрібні пластикові вироби, можливо це пластиковий дюбель або заглушка на капелюшок шурупа для збору домашніх та офісних меблів. Якщо підійти до питання по уму, то подібні вироби потрібно називати пластізи. Але такого поняття ще не придумали, і є тільки пластиди. Давайте розберемо один стелаж для метизів як приклад у використанні. Це буде стелаж для зберігання шурупів. На момент написання статті він може мати різну ціну, все залежить від розмірів. Наприклад двосторонній стелаж має висоту тисяча вісімсот міліметрів має ціну чотири тисячі п'ятсот сімдесят три гривні. А ось такої ж висоти, але односторонній коштуватиме дві тисячі п'ятсот сімдесят грн. Ось така  ціна. Конструкція являє собою стелаж в якому всього дванадцять ярусів для кріплення лотків. Перші 4 яруси зверху найдрібніші лотки мають синій зелений і червоні кольори. Друга частина складається з 4 рядів, то чи з одне або обидва боки так само має ті ж кольори, але вже більш більший розмір по периметру і висоті. І в ширину становить шість лотків. У той час як перші зверху чотири мають невисокі бортики, але їх кількість становить 9 штук. Нижні 4 штуки має кольору зелений жовтий і коричневий. У нас ви можете обговорити і замовити індивідуальні кольору на кювети стелажа. У той же час стелаж трохи нижче за все на 300 міліметрів буде коштувати вже не 4 з половиною тисячі гривень, а 3 шістсот. А односторонній і того менше. Не варто забувати, як вже згадувалося вище, максимальне навантаження на кювету не повинна перевищувати навантаження на стелаж. Стелаж для метизів з ящиками може бути як на коліщатках мобільний — пересувний, так і просто на ніжках, тобто стаціонарний. У конструкції розміром в півтора метра є сорок дві отвори для прикріплення траверс або є стійки без перфорації (вільно регульовані стійки). Ці отвори розташовані уздовж підстави вертикально. Траверса має форму трикутника. На каркасі висотою один метр 80 сантиметрів цих отворів буде 52. Ящички для шурупів і гаєчок можуть бути прозорими і виконаними з оргскла. Зустрічаються і каркаси мають конструкцію під 700 скриньок і більше. Траверс може бути так само кілька видів: для кріплення дрібних ящиків; для кріплення габаритних пластикових лотків. Перша траверса сконструйована під 6 кювет № 701, 9 кювет 702 або 703. І займає 5 отворів на каркасі. Другий тип траверс утримує максимум 4 пластикових ящика Ось це конструкції які мають найпоширеніші стелажі під металовироби. Варто зауважити, що лотки або кювети можна позначити одним словосполученням — пластикова тара або складські ящики пластикові. Поличні стелажі c лотками або метизні шафи ви так само можете купити у нас. Як не важко здогадатися застосовується для зберігання різних видів вантажів, будь то дрібні штучні вантажі, контейнери не великих розмірів і просто коробки з ящиками. Дуже часто використовується на СТО, мегамаркетах, супермаркетах і просто універмагах. Один з видів пластикового лотка має назву Пласт Бокс. Використовується як універсальне рішення для зберігання насипних деталей, гаєчок, болтиков і шурупчиків, автозапчастин. Зручність ергономіки цієї конструкції радує. Якщо повернутися до стелажів складського типу, то вони складаються з двох важливих деталей стійка або каркас і траверса планки, на яку кріпляться ящики. Відстань між траверсами регулюється в залежності від висоти ящиків. Для цих цілей і потрібні отвори по вертикалі стійок з обох сторін. Загалом конструкція до болю проста і зручна в застосуванні. Ящики або кювети поставляються різних кольорів веселки, але основні це 5 кольорів, зелений, чорний, жовтий, синій і червоний. Для виготовлення скриньок використовується поліпропілен або поліетилен, робоча температура якого становить від мінус тридцяти до плюс шістдесяти градусів.
Не зайвим буде повторити, що стелажі для метизів 134еункупити можна в нашій компанії оптом і в роздріб на сайті https://plastbox.com.ua . Доставити стелажі для зберігання метизів можемо в будь-яку точку України, де є поштові служби Інтайм або Нова пошта або спеціальної доставкою. Ми вже давно на ринку подібних виробів і на сайті ви так само можете знайти і замовити сейфи, будь-яку пластикову тару і металеві меблі, верстаки слюсарні та архівне обладнання. У розділі сайту фотогалерея можна ознайомитися більш детально, і так сказати візуально обмацати продукцію, яку ми поставляємо на Український ринок. Стелажі фото — той розділ, де ви можете ознайомитися з пластиковими і поличними стелажами і не тільки.
Звертаючись до нас за метизними стелажами, ви купуєте стійки для пластикової тари на вигідних умовах і за доступною вартості.

 

 

 

УжасноПлохоНормальноХорошоОтлично (голосов: 1, в среднем: 5,00 из 5)
Загрузка...