ПластБокс

складские ящики и стеллажи для метизов с ящиками

Ящики для метизів у Рівному, лотки і контейнери для метизів та крепежу

Ви  підприємиць? Або ви є власник магазину чи складу? Тоді вам необхідно купити ящики для метизiв у Рiвному. Зробити це ви зможете у нас в інтернет-магазині Пласт . Чому у нас? Бо тільки у нас найвигідніші умови — швидка і зручна доставка, найнижчі ціни і можливість замовити не тільки ящики але і металеві стелажі.
При створенні складських лотків, контейнерів, ми намагаємося враховувати усі особливості, щоб зробити продукт максимально зручним для користування (Детальніше про виробництво пластмаси дивіться Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії). Складські ящики для метизiв, лотки, контейнери настільки універсальні, що ви зможете в них зберігати різноманітні види металовиробiв, автозапчастин та кріплення.

Ціна за якою можна купити ящики для метизів у Рівному

Завдяки досвіду наші ящики для метизiв настільки зручність у використаннi, що в них ви зможете зберігати і переносити металовироби, автозапчастини, кріплення, і багато інших дрібні вироби. Так, ми розділили нашу продукцію на такі категорії:

Ящики для складу № 703

Ящики для складу № 702

Ящики для складу № 701

Ящики для складу № 700

Доставка ящики для метизів у Рівному

Роблячи серйозну покупку і вкладаючи в неї гроші, кожен з нас хоче отримати якісну продукцію. Так само відбувається і з складськими ящиками — кожен наш клієнт буде задоволений покупкою, так як у нас в інтернет-магазині Пласт в Ріному якість завжди відповідає ціні!

Низька ціна на продукцію пояснюється тим, що ми працюємо без посередників. Але перш ніж купити складські пластикові ящики  звертайте увагу на: колір, розміри, кількість виробу.

Ми дозволяємо нашим клієнтам економити на доставці завдяки лояльним умовам перевізника «Нова Пошта». Так, доставка в Рівному вам обійдеться за оптимальною ціною. Термін доставки до 2-х днів. Повні умови доставки вказані на сторінці Доставка і оплата.

Популярні  складські лотки, ящики для метизів у Рівному

Складський ящик, артикул: 700.Ящики для метизів у Рівному

Колір: червоний.

Виготовлений з поліпропілену.

 

 

Складський ящик, артикул: 700.Ящики для метизiв у Рiвному

Колір: зелений.

Виготовлений з поліпропілену.

Чекаємо ваших замовлень!

УжасноПлохоНормальноХорошоОтлично (голосов: 5, в среднем: 5,00 из 5)
Загрузка...